Kezdődik a fűtésszezon

November 6-tól, hétfőtől beindítja a hőerőmű a távfűtést – közölte az aradi városháza pénteken.

A távfűtést szakaszosan kapcsolják be, először azokban a negyedekben, amelyekben tanintézmények működnek, tekintettel arra, hogy az egyhetes szünidő után hétfőn folytatódik a tanítás.

Egyes városrészekben – amelyekben még tartanak a munkálatok a vezetékeken – csak keddtől melegednek majd a fűtőtestek; például Mosóczy-telepen, a Nagypiac tér (Piața Catedralei) környékén, az Aurel Vlaicu út jobb oldalán, a Z4, Z6, Z2, Z28 tömbházakban.

Călin Bibarț polgármester a közleményben azt ígérte, hogy a városvezetés „erőfeszítéseket tesz, hogy elérhető áron” biztosítsa majd a távfűtést a következő télen.

A rovatból ajánljuk:

Toldoznak-foltoznak: megyeszerte útjavításokba botlunk a hétvégén
A januári kemény tél után rengeteg útszakaszon megjelentek a kátyúk, de most még csak ideiglenesen tömik be azokat.
Nukleáris medicina laboratóriummal bővül az onkológia
Az aradi daganatos betegeknek nem kell máshova utazniuk a pontos diagnózisért és kezelésért.
Kihelyezett konzuli fogadónapot tartanak Aradon márciusban
Folytatódik a honosítás és a választási regisztráció, de lehetőség lesz különböző okmány-ügyintézésre is.
Útjavítás Arad és Kisjenő között
Betömik a kátyúkat a váradi országúton, a munkavégzés miatt megnövekedett menetidőre kell számítani.
Panaszkodnak a sofőrök a kátyúk okozta károk miatt
Gumidefektek és műszaki meghibásodások okozói a fagy után előbukkanó gödrök.