Az Aradi Víz- és Csatornázási Művek (CAA) július elsejétől 3,41 lej/köbméterre emeli az ivóvíz árát. A szükséges dokumentumokat már beadták a többségi tulajdonos megyei önkormányzathoz, a határozattervezet pedig július 6-ig lesz közvitán, eddig lehet módosító javaslatokat tenni. A megyei önkormányzat ezt követően fogja várhatóan megszavazni - tehát az áremelést visszamenőleg, július elsejétől fogják érvényesíteni.
Július elsejétől drágul az ivóvíz
A rovatból ajánljuk:
Háromnapos ünnepre hívnak a Pécskai Magyar Napok
A programban helyet kapnak a fiatalok, a néptánc, a hitélet és természetesen a Szent Iván-napi tűzugrás is.
106 évvel ezelőtt írták alá a trianoni békediktátumot [AUDIO]
Magyarország elveszítette területének és lakosságának mintegy kétharmadát.
Egy hullámhosszon: rádióamatőr-találkozót tartanak Pécskán
Huszonkettedik alkalommal találkoznak a régió rádióamatőrjei, határon innen és túl.
Közösséget építeni Istenben – Szentháromság vasárnapján tartották a pécskai templombúcsút
Az ünnepi szentmise főcelebránsa Kocsik Zoltán kanonok volt.
A hívek hite győzedelmeskedett – A tornyai Mária-jelenések legendája [AUDIO]
Az egyház sokáig tiltotta a szertartásokat.


