Április 26-án és 27-én az országos közlekedési rendőrség fokozottan radarozik Arad megyében (is), hogy megelőzze a megengedettnél nagyobb sebességet a közutakon. A sebességmérők 8-18 óra között lesznek kint az utakon, a gépkocsivezetők ügyeljenek, nehogy túl gyorsan haladva „beleszaladjanak” egy ilyen ellenőrzésbe. Úgy tudni, egy útszakaszon akár több radart is kihelyeznek egymás után.Figyelem, fokozott radarozás!
Április 26-án és 27-én az országos közlekedési rendőrség fokozottan radarozik Arad megyében (is), hogy megelőzze a megengedettnél nagyobb sebességet a közutakon. A sebességmérők 8-18 óra között lesznek kint az utakon, a gépkocsivezetők ügyeljenek, nehogy túl gyorsan haladva „beleszaladjanak” egy ilyen ellenőrzésbe. Úgy tudni, egy útszakaszon akár több radart is kihelyeznek egymás után.A rovatból ajánljuk:
Balla Géza a Nemzet Gazdásza-címről: a ménesi borvidék díja ez [AUDIO]
A szaktekintély a szőlőtermesztés és borkészítés mellett hivatásának tekinti a ménesi borvidék egykori dicsőgének visszaadását, a már-már feledésbe merült fajták megismertetését a nagyközönséggel, a minőségi borok megjelenítését az őket megillető módon.
Aláírták a kivitelezési szerződést az Arad–Nagyvárad gyorsforgalmi út utolsó szakaszára
A munkálatok befejezésére 24 hónap áll rendelkezésre.
Nukleáris medicina laboratóriummal bővül az onkológia
Az aradi daganatos betegeknek nem kell máshova utazniuk a pontos diagnózisért és kezelésért.
Kihelyezett konzuli fogadónapot tartanak Aradon márciusban
Folytatódik a honosítás és a választási regisztráció, de lehetőség lesz különböző okmány-ügyintézésre is.
Útjavítás Arad és Kisjenő között
Betömik a kátyúkat a váradi országúton, a munkavégzés miatt megnövekedett menetidőre kell számítani.


