Felakasztotta magát az angyalkúti erdőben

 
(A felvétel illusztráció)

A hónap elején tűnt el otthonról az a 44 esztendős angyalkúti férfi, akit ma fölakasztva talált meg egy helyi erdész. A rokonság még eltűnésekor bejelentést tett a rendőrségen, de mégis reménykedtek, hogy csak külföldre távozott, mert annyiszor említette korábban, hogy elmegy dolgozni. Aztán néhány nappal az eltűnését követően már aggódni kezdtek, mert a fia megtalálta az autóját az erdő szélén, nem messze a helytől, ahol végül felakasztotta magát. De a család nem kezdett keresésbe, ezért az erdész csak most, véletlenül fedezte fel a holttestet. Hívta a sürgősségi számot, a tűzoltók levették a tetemet, a rendőrség pedig vizsgálatot indított, hogy kiderítsék, mi volt a halál indítéka.

A rovatból ajánljuk:

Március 15. – Felvonták a nemzeti lobogót az Országház előtt
Március 15. a modern parlamentáris Magyarország megszületésének napja, az 1848–1849-es forradalom és szabadságharc kezdete. Erdély-szerte is megemlékeznek a forradalom kitörésének 178. évfordulójáról, Aradon 16.30-tól tartanak koszorúzást a Szabadság-szobornál.
Aszfaltozzák Tőzmiske község településein a megyei rangú utat
Folytatódnak az útépítési és felújítási munkálatok Arad megye északi vidékén a kedvező időjárásnak köszönhetően.
Hatvanöt éve hunyt el Szántay Lajos, Arad neves műépítésze [AUDIO]
A néhai műépítész nagyban meghatározta a város mai arculatát.
Alig használják az iskolai „nyugitermeket” a tanintézményekben
A 157 oktatási intézmény közül negyvenben alakítottak ki „elkülönítőket”, de a pedagógusok nem igazán küldik oda a diákokat.