Szombaton délután a kultúrotthon és az iskola udvarán megkezdődött a falunapi program.
Sandu Krisztián községi polgármester köszöntője után helyi és meghívott néptánccsoportok fellépése következett, miközben a lacikonyhákba is begyújtottak már.
Délutántól estig román és magyar könnyűzenei együttesek lépnek fel, 21 órától a zilahi Orion együttesé a színpad, 22 órától Tomy-koncert lesz, éjfél előtt fél órával tűzijáték zárja a szentpáli programot.
Vasárnap ünnepi szentmisét tartanak a Szent Péter és Pál tiszteletére felszentelt helyi római katolikus templomban a búcsú alkalmából. Hétfőn van ugyanis Péter és Pál napja.


