Kisiratosi sérültje is van a Sofronya és Arad közti balesetnek

Figyelmetlenség miatt áttért a másik sávba és frontálisan ütközött a szemből érkező gépkocsival egy 46 éves aradi gépjárművezető szerdán délben Sofronya és a megyeszékhely közötti 709B-jelzésű megyei rangú úton.

Az Aradra tartó személygépkocsi egy enyhe jobbkanyarban sodródott át a szemközti sávba – tájékoztatott az Arad Megyei Rendőr-főkapitányság. A közlemény szerint mindkét sofőr – a balesetet okozó férfi és a vétlen 39 éves kisiratosi férfi – súlyosan megsérült, előbbit újra kellett éleszteni.

A gyors beavatkozásnak köszönhetően magához tért, de később a kórházban belehalt sérüléseibe – írta a rendőrség.

 

A rovatból ajánljuk:

Hamis márkájú ruhákat foglaltak le a határőrök
Több mint 7700 darab, ismert márkák jelzéseivel ellátott ruhákra bukkantak egy mikrobuszban. A szállítmány közel 950 ezer lejt ért.
Több autó is megrongálódott, miután felborult egy tréler
Nekiment a szalagkorlátnak, majd árokba borult egy autószállító az autópályán.
Kamionos baleset miatt leterelik a forgalmat az autópályáról [FRISSÍTVE]
Nagylak felé 23 óráig lezárták a forgalmi sávot.
Börtönbüntetésre ítélték a gyerekeiket éheztető és kényszermunkára küldő szülőket
A 15 éves fiút és 13 éves húgát rendszeresen bántalmazták.
Késelés történt egy vingai iskolában
Az elkövető és az áldozat is 12 éves. A sérült diákot mentőhelikopterrel szállították kórházba.