Késelés történt egy vingai iskolában

mentőhelikopter

Mentőhelikoptert is hívni kellett | Fotó: Pataky Lehel Zsolt

Megkéselte osztálytársát egy 12 éves gyerek pénteken Vinga egyik iskolájában.

Marius Göndör Arad megyei főtanfelügyelő tájékoztatása szerint az eset az egyik szünetben történt. Az aradon.ro portál szerint a vingai szakközépiskolában történt az agresszió.

A két ötödikes gyermek összeszólalkozott, majd egyikük egy késsel megszúrta a másikat.

A sérültet a rohammentő-szolgálat (SMURD) helikopterével vitték a temesvári gyermekkórházba, állapota stabil – írta az Agerpres rendőrségi forrásokra hivatkozva. A nyomozáshoz közel álló források szerint az áldozatot kéz- és háttájékon szúrták meg egy konyhakéssel.

A rendőrség nyomozást indított az ügyben, és az iskola vezetősége is vizsgálja az esetet.

A rovatból ajánljuk:

Üzemanyaglopási ügyben tartottak nagyszabású házkutatásokat a bűnügyi nyomozók
A vasúti alkalmazottak megdézsmálták a vállalat gázolajraktárát.
Ázsiai ételfutárt pofozott fel a kórház biztonsági őre – Őrizetbe vették [FRISSÍTVE]
A sértett szerint a rendőrség le akarta beszélni a feljelentésről.
Többen is megsérültek az autópályán történt balesetben
Két autó ütközött össze, a forgalmat az országútra terelték.
Árokba borult egy homokszállító kamion az autópályán
Kedd délben az A1-es autópálya Arad megyei szakaszán, a temesvári menetirányban történt a baleset.