Késelés történt egy vingai iskolában

mentőhelikopter

Mentőhelikoptert is hívni kellett | Fotó: Pataky Lehel Zsolt

Megkéselte osztálytársát egy 12 éves gyerek pénteken Vinga egyik iskolájában.

Marius Göndör Arad megyei főtanfelügyelő tájékoztatása szerint az eset az egyik szünetben történt. Az aradon.ro portál szerint a vingai szakközépiskolában történt az agresszió.

A két ötödikes gyermek összeszólalkozott, majd egyikük egy késsel megszúrta a másikat.

A sérültet a rohammentő-szolgálat (SMURD) helikopterével vitték a temesvári gyermekkórházba, állapota stabil – írta az Agerpres rendőrségi forrásokra hivatkozva. A nyomozáshoz közel álló források szerint az áldozatot kéz- és háttájékon szúrták meg egy konyhakéssel.

A rendőrség nyomozást indított az ügyben, és az iskola vezetősége is vizsgálja az esetet.