Heten sérültek meg az autópályán történt balesetben

Hét személy, közöttük 3 gyermek, megsérült vasárnap délután az A1-es autópálya Arad megyei szakaszán történt balesetben. A forgalmat a helyszínelés és a mentés idejére mindkét irányban teljesen lezárták.

George Pleşca, az Arad Megyei Katasztrófavédelmi Felügyelőség (ISU) szóvivője szerint a baleset a délerdélyi sztrádán Nagylak–Arad menetirányban következett be, a pécskei autópálya-felhajtó környékén.

Két személygépkocsi ütközött össze, a helyszínre az ISU egy orvosi helikopterrel és két rohamkocsival, a SMURD rohammentő-szolgálat egy rohamkocsival szállt ki, de a megyei mentőszolgálat több csapata is kiérkezett.

A szóvivő szerint hét személy sérült meg – három gyermek és négy felnőtt –, egy férfit pedig ki kellett szabadítani a roncsok közül.

A rendőrség vizsgálatot indított a baleset körülményeinek megállapítására.

A rovatból ajánljuk:

Újabb migránsokat tartóztattak fel Nagylak közelében
A két járműben összesen kilenc személyt találtak a határrendészek.
Elrontották a „drogbulit” a rendőrök, lecsaptak a kábítószeresekre
Három férfi tavaly októbertől decemberig több személynek adott el könnyű és veszélyes drogokat.
Kiégett egy mikrobusz a zimándi úton, Pécska közelében a vonat kapott lángra
Két tűzesethez riasztották a tűzoltókat, mindkettő rövidzárlat miatt keletkezhetett.
Lebukott a csomagtartóban is migránsokat szállító embercsempész
A schengeni csatlakozás ellenére a határrendészek folytatják az illegális migráció elleni küzdelmet.
Három hónapig tartott a drogbiznisz, lebuktak a kereksedők
Tíz helyszínen tartottak házkutatást a rendőrök, két férfit és egy nőt pedig drogkereskedés gyanújával őrizetbe vettek.
Füstbe ment terv: autós üldözés után elfogták a cigarettacsempészt
Nem állt meg a hatósági jelzésre jobbkormányos autó vezetője, akinél 500 doboz cigarettát találtak.