Főpásztori látogatás: „Teremtsünk békét magunk körül, és béke lesz a világban!” [AUDIO] Arad-Ségán celebrált szentmisét Pál József Csaba megyéspüspök.
Kerékpárút, elektromos töltőállomás és buszmegálló épül Sofronyán és Szentpálon A fejlesztési minisztérium támogatásával.
Befejezték a hagyományőrző kirándulásokat a Csiky-s diákok Az emléklap és ajándék mellett ismeretekkel gazdagodtak.
A magas energiaárak miatt továbbra is zárva tart az uszoda A sportcsarnokban is energiatakarékos üzemmódra álltak át.