Túl nagy falat volt a „szebeni szalámi”

A lelátón ismét csak szervezett gyerekcsoportok és kísérőik foglalhattak helyet egy korábbi szurkolói rendbontás miatt | Fotó: UTA Facebook-oldal

Kétgólos vereséget szenvedett az UTA hazai pályán a nagyszebeni Hermannstadtól az első osztályú labdarúgó-bajnokság alsóházi rájátszásának pénteki délutáni meccsén.

A vendégek Luckassen szabálytalan megmozdulása nyomán kaptak tizenegyest az első félidőben, s Paraschiv gólra váltotta a büntetőt. A második félidőben Paraschiv elérte a mesterhármast, Micovschi távoli lövése pedig csak a szépítésre volt elegendő.

A vendégek pontszámban (27) beérték az UTÁ-t az alsóház első helyén, s jobb gólarányukkal meg is előzik az aradiakat, akiket jelenleg az Oțelul is megelőz.

Superliga, alsóházi rájátszás, 4. forduló:

• UTA–FC Hermannstadt 1–3, gólszerzők: Micovschi (63.), illetve Paraschiv (20, 46. és 49., az elsőt 11-esből)
  • FC Voluntari–Oțelul 1–1
  • Kolozsvári Universitatea–Petrolul 1–2
  • FC Botoșani–FCU 1948 Craiova 4–1
  • Dinamo–Poli Iași 1–0