Elveszítette az örökrangadót at UTA

Paprikás hangulatú meccset hozott a két szomszédvár méárkőzése a másodosztályú labdarúgó-bajnokság hétvégi fordulójának vasárnap délutáni meccsén. A házigazda Temesvári ASU Politehnica rögtön az elején gólt szerzett, amit az UTA az első tíz perc letelte előtt kiegyenlített. Megadták tehát az alapot a csapatok az „örökrangadónak”, amit mindkét fél egyegy kiállítással fejezett be, annyi különbséggel, hogy a Bega-partiak a győztes gólt is megszerezték.

Az adok-kapokból kijutott a pélyán és a nézőtéren is…

Az UTA a harmadik forduló óta nem nyert meccset a bajnokságban, és jelenleg kieső helyen áll.

II. Liga, 12. forduló: Temesvári ASU Politehnica–UTA 2–1, gólszerzők: Predescu (2. p.), Bilia (62. p.), illetve Asani (9. p.).

További eredmények: Sportul Snagov–Pandurii Târgu Jiu 0–0, Ştiinţa Miroslava–Szatmárnémeti Olimpia 2–1, Foresta Suceava–Dunărea Călăraşi 0–2, Nagyváradi Luceafărul–CS Afumaţi 1–2, Temesvári Ripensia–CS Baloteşti 1–2, Dacia Unirea Brăila–CS Mioveni 2–2, FC Argeş–Academica Clinceni 1–1, Chindia Târgovişte–Bukaresti Metaloglobus 3–0.

FRISSÍTÉS: kedden játszották: Marosvásárhelyi ASA–AFC Hermannstadt 2–2.

Az állás: 1. Hermannstadt 29 ponttal, 2. Călăraşi 28, 3. Târgovişte 24, … 16. UTA 11 ponttal.

Az UTA október 21-én a szintén 11 pontos, de rosszabb gólaránya miatt közvetlenül mögötte álló Ştiinţa Miroslava együttesét fogadja.