Kamaraszínház: koronavírus-gyanú miatt elmarad A Tér

A január 22-re meghirdetett A Tér című monodráma elmarad, mivel a főszereplő egyik kollégája koronavírussal fertőződött meg - közölte az Aradi Kamaraszínház szerda délután.

„Nagyon nehéz döntésre kényszerültünk, viszont nézőink és munkatársaink biztonsága mindennél fontosabb, így az Aradi Kamaraszínház A Tér című, január 22-re meghirdetett két előadása elmarad. Minden nézőnktől elnézést kérünk a kellemetlenségért, bízunk türelmükben és kitartásukban” – olvasható a színház közleményében.

A marosvásárhelyi Yorick Stúdió vendégszereplésére, a Sebestyén Aba által alakított Bolyai-monodrámára vásárolt jegyek visszaválthatók a nagyszínház pénztárában vagy felhasználhatóak (előzetes regisztrációval) tetszés szerint bármelyik következő előadásra.

Koronavírus-gyanú miatt elmarad A Tér című monodráma az Aradi Kamaraszínházban Sajnálattal tájékoztatjuk...

Közzétette: Aradi Kamaraszínház – 2021. január 20., szerda

 

A rovatból ajánljuk:

Szabadtéri esték az Aradi Kamaraszínházzal
Nyáron sem hagyják szórakozás nélkül a közönséget.
Harsányi Attilát a legjobbak között díjazták Kisvárdán
A Keanben nyújtott alakításért kapta megosztva a legjobb férfi színésznek járó díjat.
Elismerés az Aradi Kamaraszínháznak az Underground-fesztiválon
Egyéni díjat és közös kitüntetést is kapott a társulat.
Magyarországi turnéra indul az Aradi Kamaraszínház
A Déryné-program keretében öt helyszínre viszi el A kolozsvári bírót és A Zördögöt.
Krimivel folytatódik a nagyszínházi bérletes évad az kamaraszínházban
Több mint 70 éve futó darabot mutat be Aradon a Jászai Mari Színház.