Malaca volt a tombola nyertesének

Több mint 200 résztvevő érezte jól magát február elsején, szombaton a XIV. Újaradi Farsangi Bálban, amely hagyományosan indítja el az aradi a farsangi időszakot – számolt be az RMDSZ közleményben.

A bálon sokan jelmezbe bújtak, gyermekek és felnőttek is. A gyerekek többnyire állatoknak öltöztek, a felnőttek között volt kalóz és rendőr is. A jelmezeket díjazták, a legkreatívabbak nyereményeket kaptak. A nyeremények mellett tombola is volt, a főnyereményt, egy élő malacot, Nagy Imre nyerte meg.

Az est hangulatáról a 4+2 Aszinkron együttes gondoskodott, a résztvevők későig mulattak és táncoltak az Imperial Ballroom rendezvénytermében (ami egyébként nem is Újaradon van – A szerk.).

Fotók: rmdszarad.ro

 

A rovatból ajánljuk:

Lánykérés egy fesztiválon? Tíz éve volt a Double Rise legromantikusabb pillanata
A torockói fesztivál fennállásának 10. évét, egy sepsiszentgyörgyi házaspár meg ezzel együtt a lánykérés 10. évfordulóját ünnepli.
„Itt éreztük először, hogy igazi zenekar vagyunk”
A Bagossy Brothers Company is fellép Torockón, a 10. Double Rise fesztiválon.
A fesztivál, ami nem akar többnek látszani: 10 éves a Double Rise
Július 10–12. között népszerű magyar zenekarok lépnek fel Torockón.
Jubileumát ünnepli Erdély legszemélyesebb fesztiválja, a Double Rise
Neves előadók érkeznek Torockóra, nem hiányoznak a koncertek, a színház, az irodalom és a népzene sem.
Gyereknapi fesztivál Kisiratoson
A műsor 12 órakor kezdődik a központban, ahol kicsik és nagyok egyaránt kikapcsolódhatnak.