Ismét lesz magyar buli az Expón [FRISSÍTVE]

2023. február 1.
„Itt a farsang, áll a bál…” – Több évnyi kihagyás után, idén ismét megrendezik a hagyományos magyar farsangi batyus mulatságot, február 18-án, szombaton, 20 órától az Expón.
<em>Hír szerkesztése</em> Ismét lesz magyar buli az Expón [FRISSÍTVE]

Az est meghívottjai Homonyik Sándor, az East és az MHV korábbi énekese, valamint a Tornyosi Zsiványok zenekar, amelyik hajnalig gondoskodik majd a jó hangulatról. Belépő: 70 lej/fő.

Negyedikes korig a gyermekeknek ingyenes a belépő, de nem foglalja magába az ülőhelyet. Amennyiben ülőhelyet szeretne gyermekének, teljes belépőt szükséges vásárolnia.

Jegyek kaphatók az RMDSZ Arad megyei szervezetének székházában, hétfőtől csütörtökig 9–17 óra között, pénteken 9–13 óra között. További információ a 0728/968–056-os valamint 0257/250–627-es telefonszámokon kérhető.

További hírek

A Roulette húzza a talpalávalót.
Hír beküldése
Milyen érdekérvényesítő erőt képviselnek még általában a nemzeti közösségek a megyében?
Hír beküldése
A kéthetes rendezvénysorozat október 6-án ér véget.
<em>Hír szerkesztése</em> Nem segített a helyezésen az UTA pontszerzése
Döntetlent játszott az aradi csapat a kiesési rangadón.
<em>Hír szerkesztése</em> Kényszeralbérletbe költözik az UTA
Ideiglenesen Nagyváradon rendezi majd a hazai meccseit az aradi csapat.
<em>Hír szerkesztése</em> Novemberre ígérik a mikelakai felüljáró átadását
Fellélegezhetnek a körgyűrűn áthaladók.
Hír beküldése
Ötvenhat év kellett ehhez.
<em>Hír szerkesztése</em> Szülőföldön magyarul: péntektől utalják a támogatást
A támogatási kérelmek pozitív elbírálásáról szóló levélben minden kedvezményezett esetében szerepelni fog az a dátum, amelytől kezdődően felvehetik a múlt, 2022–2023-as tanévre szóló, 100 ezer forintnak megfelelő 1260 lejes oktatási-nevelési vagy hallgatói támogatást.
<em>Hír szerkesztése</em> Az MCC szervezésében mutatják be Botházi Mária legújabb könyvét
Októberben tartják meg.
<em>Hír szerkesztése</em> RMDSZ: legyen olcsóbb a vezetékes víz!
A szenátus megszavazta a törvényjavaslatot.