UTA: pontvesztés hazai pályán

2018. október 20.
Nem sikerült javítani a múltheti idegenbeli vereség után hazai pályán az UTÁ-nak.
<em>Hír szerkesztése</em> UTA: pontvesztés hazai pályán
Fotó: uta-arad.ro

A másodosztályú bajnokság szombati fordulójában az aradi futballisták az újonc petrozsényi csapatot fogadták, amely a játéknap előtt egy ponttal előzte meg őket. A középmezőny rangadóján a látogatók szereztek vezetés az első félidőbe egy jól eltalált 25 méteres lövéssel. A hazaiak uralták a második félidőt és Manea fejesgóljával a hajrában mentettek egy pontot.

A következő fordulóban az UTA Temesváron játszik derbit az ASU Poli ellen.

2. Liga, 13. forduló: UTA–Energeticianul 1–1, gólszerzők: Manea (84. p.), illetve Enache (39. p.).

További eredmények: Temesvári Ripensia–Kolozsvári Universitatea 1–1, Temesvári ACS Poli–Temesvári ASU Poli 1–2, Sportul Snagov–Bukaresti Metaloglobus 3–0, CS Mioveni–Nagyváradi Luceafăul 2–1, Dacia Unirea Brăila–Bákói Aerostar 3–3, CS Balotești–Pandurii Târgu Jiu 2–1, Academica Clinceni–Chindia Târgovişte 0–1; vasárnap: Konstancai Farul–FC Argeş 3–1, Bukaresti Daco-Getica–Petrolul Ploieşti 1–2.

Az állás: 1. Sportul 30, 2. Chindia 29, 3. Clinceni 27 … 10. UTA 20 (22–17), 11. ASU Poli 20 (13–12) ponttal.