Kudarc kudarcot követ az UTÁ-nál

Zsinórban harmadik vereségét szenvedte el az UTA a másodosztályú bajnokságban. Az aradi labdarúgók vasárnap a nagy múltú pitești-i gárda utódait fogadták, akik céltudatos játékkal az első félidő közepén vezetéshez jutottak. Térfélcsere után tizenegyest kaptak a házigazdák, David Popa állt a labda mögé, de a büntetőt kivédte a vendégek kapusa, igaz, a kipattanó labdát az aradi csatár a hálóba pofozat. Két percig reménykedhettek csak a vendéglátók, mert a pitești-iek ismét vezetéshez jutottak, s végül megérdemelten nyertek.

2. Liga, 17. forduló: UTA–FC Argeş 1–2, gólszerzők: Popa (69. p.), illetve Buhăescu (23. p.), Stan (71. p.)

További eredmények: Farul Constanţa–Luceafărul 5–0, Dacia Unirea–Daco-Getica 2–1, Ripensia–Mioveni 1–1, Academica–Aerostar 2–1, Baloteşti–ASU Politehnica 1–0, Pandurii–Energeticianul 2–0, Metaloglobus–Chindia 0–0, ACS Poli–Petrolul 0–1, Sportul–Kolozsvári „U” 0–0.

Az állás: 1. Chindia 39, 2. Petrolul 38, 3. Sportul 37, … 5. Argeș 35, … 10. UTA 23 ponttal.

November 22-én, csütörtökön az UTA a Petrolul vendége lesz.