Kiábrándító pécskai szereplés az osztályozón

A vendégek tizenegyesből korán vezetést szereztek, ráadásul a hazaiaktól két játékost is kiállítottak az első félidőben.

Az idegenbeli 1–1 után nagy reményekkel várta a III. ligába jutásért kiírt osztályozó visszavágóját a Pécskai Progresul, és a futballcsapat drukkerei, de a szombat délutáni mérkőzés súlyos kudarcba fulladt. A Fehér megyei vendégek tizenegyesből korán vezetést szereztek, ráadásul a hazaiaktól két játékost is kiállítottak az első félidőben, így már a szünetbe magabiztos előnyt szerzetek a magyarigeniek. A vége 5–0 lett a vendégek javára, így ők készülhetnek a harmadosztályú pontvadászatra.

Pécskai Progresul–Magyarigeni Performanţa 0–5, gólszerzők: Turuş (22. és 41. p., az elsőt tizenegyesből), David (28. és 67.), Potopea (58. p., tizenegyesből).