Kettős UTA–Szeged összecsapás

Szombat délelőtt két edzőmeccset is játszottak egymás ellen az UTA és a Szeged 2011-Grosics Akadémia labdarúgói: a kisszentmiklósi pályán a két másodosztályú klub elsőszámú csapatai mérkőztek meg, a ségai pályán pedig a tartalékok csaptak össze. A román II. Liga nyugati csoportjában a folytatást a harmadik helyről váró aradiak nem bírtak az NB II tavaszi idényére a negyedik pozícióban készülő Tisza-partiakkal, így 0–0-s döntetlen született.

A „fakók” összecsapásán már hazai siker született, az UTA fiataljai Costin duplájával 2–1-re nyertek a szegedi tartalékok ellen. Szerdán a csongrádi megyeszékhelyen rendezik a mai kettős találkozó „visszavágóit”.

A II. Ligában érdekel másik Arad megyei csapat, a Pankotai Şoimii a harmadosztályú Lugosi Vulturii otthonában játszott felkészülési mérkőzést, aminek az eredménye 2–2 lett.