K. O. a kupában

Kiütéses vereséggel búcsúzott a labdarúgó Román Kupától az UTA, amely szerda délután a szintén másodosztályú Afumaţi vendége volt a 32-es mezőnyben. A bajnokságban már találkozott a két csapat., és akkor is az Ilfov megyeiek bizonyultak jobbnak, 2–0 arányban.

A gyenge bajnoki szereplés a kupában is rányomta a bélyegét az aradiak teljesítményére, bár biztató volt, hogy szünet előtt három perc alatt a javukra fordították az eredményt – ám a második félidőben négy gólt kaptak a vendégek, így szégyenletes eredménnyel búcsúztak.

A hazaiak két tizenegyes- és két szögletgólt szereztek, de ami még fájóbb, hogy az UTA-ból kiállították Scutarut, illetve a sérült Grahovac kapust helyettesítő Barnát orrcsonttöréssel szállították kórházba.

Román Kupa, 5. forduló (16 közé jutásért): CS Afumaţi–UTA 5–2, gólszerzők: Dedu (16. és 64. p., az elsőt tizenegyesből), Buduroi (49. p.), Olariu (73. és 88. p., az elsőt tizenegyesből), illetve Stahl (39. és 42. p.).