Győzelemmel kezdte a visszavágókat az UTA

A hétvégén a tavaszról előrehozott első fordulót rendezték-rendezik meg a másodosztályú labdarúgó-bajnokságban. Az UTA szombat délelőtt az Olt partján vendégszerepelt, és Dumitru Copil 73. percben szerzett góljával nyert a Râmnicu Vâlcea ellen. A csatárnak ez volt a második gólja az idényben, és ezzel megerősítette az aradiak helyét a pótselejtezőt érő harmadik helyen.

A hétvégi forduló a visszavágók kezdetét jelentette a pontvadászatban.

II. Liga, 20. forduló: CSM Râmnicu Vâlcea–UTA 0–1, gólszerző: Copil (73. p.).

További eredmények: CS Mioveni–Bukaresti Juventus 1–0, Resicabányai Metalul–Szatmárnémeti Olimpia 4–0, Dacia Unirea Brăila–Dunărea Călăraşi 2–1, Foresta Suceava–Tatrangi Unirea 4–1, FC Academica Clinceni–Nagyváradi Luceafărul 1–3, Brassói FC–Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK 1–0; vasárnap Chindia Târgovişte–Temesvári ASU Politehnica 2–0. A CS Baloteşti és a CS Afumaţi áll.

Az élen: 1. Juventus 42, 2. Brassó 40, 3. UTA 36 ponttal.

Bukaresti vereségével lemaradt a felsőházi rájátszásról az UTA
A meccset beárnyékolta a két szurkolótábor közötti tömegverekedés.
Fordulatos meccsen nyert az UTA a Craiova ellen
Továbbra is versenyben áll a felsőházi rájátszásba jutás jelentő 6. helyért.
A Rapid gyorsvonatként gázolt át az UTÁ-n
Az aradi csapat az ezt megelőző öt meccsén négyszer nyert és egy döntetlent játszott.