Örökrangadót nyert az UTA [FRISSÍTETT]

A másodosztályú labdarúgó-bajnokság 13. fordulójának szombati játéknapján az UTA az újaradi Motorul-pályán 1–0 arányban legyőzte a temesvári ASU Politehnicát.

Az örökrangadó győztes gólját az aradi csapatkapitány, Ciprian Rus szerezte a 48. percben. A hazaiak a 67. perctől Tomozei kiállítása miatt emberhátrányban játszottak.

A meccs közvetítés alább megtekinthető:

2. Liga, 13. forduló: UTA–ASU Politehnica 1–0, gólszerző: C. Rus (48. p.); kiállítva: Tomozei (67. p., UTA)

További eredmények: Gloria Buzău–Viitorul Pandurii Târgu Jiu 0–0, Metaloglobus–Resicabánya 1–0, Dunărea Călăraşi–Turnu Măgurele 3–2, Sportul Snagov–Pandurii Târgu Jiu 3–2, Petrolul–Concordia Chiajna 3–0, FK Csíkszereda–Rapid 1–0, Ripensia–Daco-Getica 7–2, Kolozsvári Universitatea–CS Mioveni 2–2, hétfőn: FC Argeş–Farul 2–2.

Az élen: 1. Mioveni 27 ponttal, 2. Tr. Măgurele 26, Arad 23/ 10 meccs, ... 16. Poli 13 ponttal.

Az UTA jövő vasárnap a 11. helyen álló Resicabánya vendége lesz.

Bukaresti vereségével lemaradt a felsőházi rájátszásról az UTA
A meccset beárnyékolta a két szurkolótábor közötti tömegverekedés.
Fordulatos meccsen nyert az UTA a Craiova ellen
Továbbra is versenyben áll a felsőházi rájátszásba jutás jelentő 6. helyért.
A Rapid gyorsvonatként gázolt át az UTÁ-n
Az aradi csapat az ezt megelőző öt meccsén négyszer nyert és egy döntetlent játszott.